top of page

VIRTUAALKONTSERDID

Ei saa kontsertile minna? Telli enda üritusele vahetu virtuaalkontsert!

Seoses koroonaolukorraga ning erinevate piirangutega peavad üritused kas ära jääma, edasi lükkuma või veebi kolima. Backstage Records on koostöös KinoMajaga loonud võtteplatsi, et ka ägedad artistid jõuaksid Sinu veebiüritusele! Privaatne kontsert toimub videokõne teel - seeläbi näevad artistid oma publikut ning kuulajatel avaneb erakordne võimalus põnevate artistidega vahetult suhelda. Vali meelepärane artist ning telli oma lähedastele või töökaaslastele eriline privaatkontsert!

LEX.odeon2_Taavi-22.jpg

LEXSOUL DANCEMACHINE

Lexsoul Dancemachine on 6-silindriline õlitatud masinavärk, mis tantsutab inimesi 2013. aastast, kütuseks puhas funk’i-soul-disko energia. Rahvast nii kodumaiste kui välismaiste lavalaudade pealt tantsutanud bändile pole võõras ka läbi digikeskkonna erinevatele üritustele mõnusat käiku sisse anda. Sel aastal muu hulgas ka näiteks liikuva bussi katusel 3.5h kontserti andnud kruu on alati valmis loomingulisteks ideedeks. Ansamblisse kuuluvad Robert Linna (vokaal, perkussioon), Martin Laksberg (basskitarr), Jürgen Kütner (kitarr), Kristen Kütner (kitarr), Joonas Mattias Sarapuu (klahvpill) ja Caspar Salo (löökpillid).

RITA RAY

Rita Ray on on esimene tõeline sinisilmse souli viljeleja Eestist. 5-liikmelise bändi solist ja laulukirjutaja on Põlvas 10 aastat koorilauluga tegelenud ja džässiõpingutes tugisambaid kindlustanud laulja, klahvimängija ja helilooja. 2019 a ilmunud debüütalbum "Old Love Will Rust" rännak souli ja klassikalise R&B radadel teenis artistile 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Albumi ilmumise järel pole jõude istutud, kontserdil kuuleb ka uut materjali, mille kallal käib juba tihe töö. Tõeliselt haarab kuulaja endasse Rita Ray oma live kontsertidel, kus särab tema hingestatud, jõuline vokaal, meeldejäävad meloodiad ja ka tantsulisus. Selle eest hoolitseb kogu bänd, kus lisaks solistile mängivad Kristen Kütner (kitarr), Artis Boriss (klahvpillid), Jasper Alamaa (bass) ja Ott Adamson (trummid).

Rita_Ray_lapik_1.jpg
7.Ottjpg.jpg

OTT LEPLAND

Ott Lepland rõõmustab oma kuulajaid väga eripalgeliste muusikaliste kavade ning koosseisudega. Nii artisti enda loomingut, kui ka teiste autorite ajatuid hitte saab tellida järgnevates kooslustes:
Ott Leplandi soolokontsert,
Ott Lepland kvartett,
Ott Lepland band,
Ott Lepland ja Siim Aimla Big Band,
Ott Lepland ja Rein Rannap

PATATINA ORCHESTRA

Patatina Orchestra on konkurentsitult Eesti kõige armsam ja kompaktsem jazziorkester, koosnedes kolmest noorest särasilmsest jazzmuusikust – vokalist Anett Tamm, basskitarrist Monika Erdman ja klaverimängija Triin Metshein.

IMG_0051_edited.jpg
The Motown Sound.jpg

THE MOTOWN SOUND

The Motown Sound on 12-13 liikmeline revüü, mis toob kokku 60-70ndate Detroidi plaadifirma loomingut elavad ja hingavad muusikud ning solistid Rita Ray, Robert Linna ja Anna-Liisa Supi. Repertuaaris on Stevie Wonder, Marvin Gaye, Diana Ross, Jackson 5, The Temptations ja paljud teised, kes on jätnud surematu jälje kultuurilukku. Funk Embassy koosseisu kuuluvat gruppi eristab tavalisest tribüütprojektist see, et kontserdil tekib tõesti selline tunne nagu oleksid Motown Records peol.

VELLE

Velle on bänd, mille koosseisuks on kümme sõrme ja akustiline kitarr. Nad võluvad üheainsa instrumendi seest välja nii tundelised armastuslaulud kui ka trummi ja bassi mürtsu. Velle ainulaadne kitarrimängustiil on LÖÖV mitte ainult emotsionaalsel tasandil vaid ka selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Sobib ideaalselt kamina ees kudrutamiseks või inspireerivaks vahelepõikeks tihedas töösuminas.

2lacsxtw.ntk.jpg
pa%CC%88rlin_kerttukruuslaf63a3633_1_edi

ANS. PÄRLIN

Ans. Pärlin - seltskond, kes tunnetab üksteist poolelt noodilt. Isegi vaikusehetkedel. Rõõm ja õrn nukrus vahetuvad nende muusikas samamoodi nagu vahetuvad looduses aastaajad. See muusika paneb jala tatsuma, puusa kelmikalt nõksuma, sussid sahisema, viisud vihisema ning sära silma. Nende kontserdi järel on sinu südames rahu ja elevuse segu - tahaks uuesti kohtuda nagu vanade heade sõpradega. Sofia-Liis Kose (viiul & vokaal), Felix Verlin (kontrabass & vokaal), Alex Verlin (kitarr & vokaal), Kert Krüsban (lõõts & akordion & vokaal) - see on Ans. Pärlin.

TAAVI JA PAULA KITARRIDUO

Taavi ja Paula kaks karismaatilist kitarri paeluvad kuulajaid virtuoossete tõlgendustega tuttavatest lugudest ja fantaasiarohke omaloominguga. 5 aasta jooksul peaaegu iga päev koos kitarri mängimine on duo koosmängu viinud kohani, kus kaks kitarri tunduvad üheks sulanduvat. Kitarriduo muusikas on nii intiimsust ja detailsust kui ka jõudu ja energiat. See on pigem kuulamise kui tantsimise muusika ning sobib video vahendusel kogemiseks seega eriti hästi. Kuigi ei saa salata, et vahel ajab ikka tantsima ka — eriti kuna soovi korral teevad Taavi ja Paula seade sinu lemmikloost.

DSC_0059_edited_edited.jpg
Ts%CC%8Cellopoisid_edited.jpg

TŠELLOPOISID

Kasparile meeldib tšellot mängida. Karretile meeldib veel rohkem tšellot mängida, aga sellest on Kasparil poogen. Tegelikult on Karretil ka poogen.

Tšellopoisid annavad uute seadete näol teada-tuntud lugudele uue elu. Pole paremat pilli, mis suudaks asendada Andrea Bocelli, Freddie Mercury, Louis Armstrongi või Brian Johnsoni vokaale.

EESTI SAKSOFONIKVARTETT

Eesti saksofonikvartett, mille asutas tuumik Eesti noortest tippsaksofonistidest: Rene Laur, Karl Tipp, Roland Mällo ja Tanel Koho. Noored ja hakkajad saksofonistid, kes said kokku Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias on nüüd koos mänginud mõne aasta ja kogumas endale laialdasemat publikut. Noormehed on kokku tulnud Eesti eri otstest, kes on pärit Võrumaalt, kes Järvamaalt ja kes elab nüüdseks Tallinnas. Muusikaline repertuaar on mitmekesine ja vallutab rahva südameid nii kuulsamate jazzi popurriide, kui ka eesti igipõlisemate meloodiatega.  

201928_edited.jpg

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KUIDAS MA VIRTUAALKONTSERTI NÄEN?

Tellimuse kinnitamisel lepime Teiega kokku aja, millal ülekanne toimub. Ülekanne toimub kokkulepitud videokõne keskkonnas (Google Meet, Zoom) ning kõnesse saab lisada kõik oma lähedased või töökaaslased.

MIS KVALITEEDIGA ÜLEKANNE TOIMUB?

Et kontserdielamus oleks nauditav, peab videopilt samaaegselt olema sujuv ning terav. Kanname kontserti üle kolme kaameraga, mille otsepilt jõuab Teieni Full-HD (1080p) kvaliteediga.

KUIDAS SAAVUTATAKSE NAUDITAV HELIPILT?

Helikvaliteedile oleme pannud väga suurt rõhku. Kasutame tipptehnikat (Neumann, Schoeps, Midas, Avid ProTools), et tagada kvaliteetne heli. Terve ülekande ajal teeb vajalikke korrektuure eraldi helirežissöör.

KUIDAS TOIMUB SUHTLUS ARTISTIDEGA?

Artistid näevad publikut võtteplatsil asuvalt ekraanilt. Lugudevälisel ajal on võimalik artistidelt küsida meelepäraseid küsimusi klassikalises videokõne vormis.

BACKSTAGE RECORDS ESTONIA OÜ

Sooviksin oma virtuaalkontserdile esinema:

Thanks for submitting!

bottom of page